KONST / Litografier / Färglitografi 15539395
nr 1553 9395
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Fågelsträck. Signerad, numrerad 256/360. Färglitografi, bildmått: 25x36 cm, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:38:03
31/7 18:15:52
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz